Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlavní postavy

 

Carl 'CJ' Johnes Carl "CJ" Johnson
Carl je postava, za kterou budete hrát, jedná se tudíž o hlavní postavu. CJ se vrací do Los Santos po 5 rocích pobytu ve Vice City na pohřeb své matky potom, co tragicky zemřela. Hned jak se navrátí domů, usmiřuje se se svým bratrem Sweetem a spojuje se se svými starými kámoši Smokem a Ryderem, kteří jsou stále členové rozpadajícího se rodinného gangu - Groove Street. S Carlovou pomocí zmýšlejí navrátit jméno gangu do povědomí obyvatelů města a znovu ho postavit na nohy - jde přece o rodinu. Protože Carl nemá na výběr, tak se jeho život změní zpět do gangsterského života a neochotně se vrací do gangu. CJ má kolem sebe několik velice blízkých rodinných příslušníku, hlavně svýho bráchu Seana "Sweeta" a sestru Kendl. O svého nejmladšího bratra Briana kdysi přišel v autonehodě. Carl Johnson je namluven Chrisem "Young Maylaye" Bellardem.

Sean 'Sweet' Johnson Sean "Sweet" Johnson
Sweat je Carlův starší bratr a věří, že Carl bere na sebe vinu tragické smrti jejich mladšího bratra Briana. Sweat je silná, mocná a neovlivnitelná postava, která je hlavou gangu Orange Groove Families - momentálně ve válce s Balls, rivalským gangem. Nelíbí se mu, že jeho sestra chodí s Cesarem Vialpondem, vůdcem jiného gangu. Sweat neuznává Carla do doby, než "zaplatí za svoje dluhy" - za čas, kdy byl pryč. Sean je velice loajální ke svému gangu a k světu ve kterém vyrostl. Namluvil ho Faizon Love

Lance 'Ryder' Wilson Lance "Ryder" Wilson
Ryder je jeden z nejbližších CJových přátel a velice prociťuje rodinný gang. Křehký a ustaraný ale horkokrevný. S Ryderem se seznamíme během meetingu s CJ v misi 'Hrozba' (Menace). Lance je nešťastný po odhalení toho, že majitel 'Well Stacked Pizza ' projevil neúctu k Orange Grove tím, že umyl gangové tagy z jeho zdí. A nesnáší Carlovo řízení. Má kantakty s T-Bone Mendez, Mikem Torentem a Jizzim B. Je věrolomný a chamtivý. Daboval ho MC Eiht.

Melvin 'Big Smoke' Harris Melvin "Big Smoke" Harris
Věrný rodinný přítel a člen Orange Grove Families. Smoke má těžkou nadváhu a zbožňuje mimořádně velké porce z Cluckin' Bell. je posedlý po penězích. Smoke se snaží zařídit zločinnou velmoc v San Fierru spolu spolubydlícím Ryderem. Je disloajální a opravdu nezávislý.

Wu Zi Mu Wu Zi Mu
Klidný, chladný a soustředěný. Svými přáteli je nazýván jen 'Woozie'. Orientální gentleman starající se o Mountain Cloud Boys v San Fierru, triádská skupina. Woozie je slepý a potřebuje svého asistenta aby ho doprovázel. Ten si získává hrdost díky jeho schopnostem jako závodní řidič a golfový profesionál. Nyní řídí four Dragons Casino v Las Venturas, ohrožován zdejším gangem známým jako Sindacco Family. Wooziho namluvil James Yaegashi.

Cesar Vialpando Cesar Vialpando
Potetovaný od hlavy až k patě - přítel z dětství CJe z Los Santos, nyní žiící v San Fierru. Chodí s Kedl, Carlovou sestrou. Cesar je posedlý po kradených autech a vede gang nazývaný Varios Aztecas v Los Santos, gang právě rozpadající se. Muž ctnosti a celistvosti, který se nakonec stane Carlovým přítelem. Cesara nadaboval Clifton Collins.

Kendl Johnson Kendl Johnson
Carlova sestra, Kendl, se často hádá s jeho bratrem Sweatem, který nerad vidí Kendl s Cesarem. Kendl je nešťastná, protože Carl nebyl poblíž, když rodina potřebovala pomoct. Chodí s Cesarem, který vede jiný gang v Los Santos. Kendl je jmenována mozkem Johnsonovi rodiny. Od smrti své matky Beverly zastává její místo v péči o domácnost. Namluvila ji Yo Yo.